ERJ-UP3F2611V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2611V
JLCPCB Part #
C1869610
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS