ERJ-UP3F2552V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2552V
JLCPCB Part #
C1869642
Description
-55℃~+155℃ 200V 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS