ERJ-UP3F2373V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2373V
JLCPCB Part #
C4009886
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS