ERJ-UP3F2260V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2260V
JLCPCB Part #
C1869966
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS