ERJ-UP3F2200V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2200V
JLCPCB Part #
C1869539
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS