ERJ-UP3F2153V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2153V
JLCPCB Part #
C1869723
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS