ERJ-UP3F2100V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2100V
JLCPCB Part #
C1869963
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS