ERJ-UP3F1963V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1963V
JLCPCB Part #
C1869705
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS