ERJ-UP3F1873V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1873V
JLCPCB Part #
C4137667
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS