ERJ-UP3F1872V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1872V
JLCPCB Part #
C4068511
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS