ERJ-UP3F1870V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1870V
JLCPCB Part #
C1870043
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS