ERJ-UP3F1622V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1622V
JLCPCB Part #
C1869698
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS