ERJUP3F1603V
MFR.Part #
ERJUP3F1603V
JLCPCB Part #
C544103
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS