ERJUP3F1500V
MFR.Part #
ERJUP3F1500V
JLCPCB Part #
C544048
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS