ERJ-UP3F1470V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1470V
JLCPCB Part #
C4262935
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS