ERJ-UP3F1150V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1150V
JLCPCB Part #
C1869641
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS