ERJ-UP3F1021V
MFR.Part #
ERJ-UP3F1021V
JLCPCB Part #
C3925784
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS