ERJ-UP3D9091V
MFR.Part #
ERJ-UP3D9091V
JLCPCB Part #
C1869801
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS