ERJ-UP3D8661V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3D8661V
JLCPCB Part #
C1869928
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS