ERJ-UP3D7682V
MFR.Part #
ERJ-UP3D7682V
JLCPCB Part #
C4284596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS