ERJ-UP3D68R1V
MFR.Part #
ERJ-UP3D68R1V
JLCPCB Part #
C4238157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS