ERJUP3D6801V
MFR.Part #
ERJUP3D6801V
JLCPCB Part #
C544168
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS