ERJ-UP3D6652V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6652V
JLCPCB Part #
C1869792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS