ERJ-UP3D6492V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6492V
JLCPCB Part #
C4209501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS