ERJ-UP3D63R4V
MFR.Part #
ERJ-UP3D63R4V
JLCPCB Part #
C1869931
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS