ERJUP3D6202V
MFR.Part #
ERJUP3D6202V
JLCPCB Part #
C544185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS