ERJUP3D6201V
MFR.Part #
ERJUP3D6201V
JLCPCB Part #
C544167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS