ERJ-UP3D6193V
MFR.Part #
ERJ-UP3D6193V
JLCPCB Part #
C4038166
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS