ERJ-UP3D59R0V
MFR.Part #
ERJ-UP3D59R0V
JLCPCB Part #
C4128784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS