ERJ-UP3D5603V
MFR.Part #
ERJ-UP3D5603V
JLCPCB Part #
C4008986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS