ERJ-UP3D5490V
MFR.Part #
ERJ-UP3D5490V
JLCPCB Part #
C1869893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS