ERJ-UP3D51R1V
MFR.Part #
ERJ-UP3D51R1V
JLCPCB Part #
C3953172
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS