ERJ-UP3D5113V
MFR.Part #
ERJ-UP3D5113V
JLCPCB Part #
C4113421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS