ERJ-UP3D5110V
MFR.Part #
ERJ-UP3D5110V
JLCPCB Part #
C1869756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS