ERJUP3D5103V
MFR.Part #
ERJUP3D5103V
JLCPCB Part #
C544202
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS