ERJUP3D4702V
MFR.Part #
ERJUP3D4702V
JLCPCB Part #
C491223
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS