ERJUP3D4701V
MFR.Part #
ERJUP3D4701V
JLCPCB Part #
C491221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS