ERJ-UP3D4700V
MFR.Part #
ERJ-UP3D4700V
JLCPCB Part #
C1869903
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS