ERJ-UP3D4532V
MFR.Part #
ERJ-UP3D4532V
JLCPCB Part #
C1870106
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS