ERJ-UP3D4322V
MFR.Part #
ERJ-UP3D4322V
JLCPCB Part #
C4143816
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS