ERJ-UP3D4023V
MFR.Part #
ERJ-UP3D4023V
JLCPCB Part #
C1869873
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS