ERJ-UP3D3832V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3832V
JLCPCB Part #
C4002433
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS