ERJUP3D3600V
MFR.Part #
ERJUP3D3600V
JLCPCB Part #
C544145
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS