ERJ-UP3D3481V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3481V
JLCPCB Part #
C1869899
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS