ERJ-UP3D3303V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3303V
JLCPCB Part #
C1870108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS