ERJ-UP3D3241V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3241V
JLCPCB Part #
C1869984
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS