ERJ-UP3D3010V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3010V
JLCPCB Part #
C1869820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS