ERJ-UP3D29R4V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3D29R4V
JLCPCB Part #
C4275531
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS