ERJ-UP3D28R7V
MFR.Part #
ERJ-UP3D28R7V
JLCPCB Part #
C1870023
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS