ERJ-UP3D2872V
MFR.Part #
ERJ-UP3D2872V
JLCPCB Part #
C4291441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS